Sadakat Yolunda — Megan Leavey 2017 Türkçe Altyazılı 1080p izle

  HD 1080p Kalite
  Beğen
0
0

Sadakat Yolunda — Megan Leavey 2017 Türkçe Altyazılı 1080p izle

 Editörün Önerisi
Sadakat Yolunda — Megan Leavey 2017 Türkçe Altyazılı 1080p  izle
PUAN : 7.9
İMDb 6.7
Altyazı
1080P
  • Süre: 118 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2017
  • Ülke: ABD

 402İZLENME

 0FAVORİ

Megan Leavey - Sadakat Yolunda 2017 Türkçe Altyazılı izle - 1080p Türkçe Altyazılı Olarak Sizler İçin Sitemize Eklenmiştir.

Hayatın çıkmazlarında kaybolan ve yolunu bulmak için asker olmaya karar veren Megan Leavey'in zorlu eğitim sürecinde hayata tutunmasını sağlayan Rex adlı köpek olur. Bir önceki eğitmenini ısırarak kolunu kırdığı için Megan ile görevlendirilen Rex, bomba tespit ekibinde görev alan agresif bir savaş köpeğidir. Zaman içinde bu saldırgan köpekle yakın bir bağ kurmayı başaran Leavey ile Rex, Irak’ın savaş ortamındaki tüm tehditlere rağmen çok sayıda görevi başarıyla tamamlar. Rex, kısa sürede Megan’ın da en yakın arkadaşı olmayı başarır ve bu kalbi soğumuş kadına tekrar sevmeyi öğretir. Ancak bir görev esnasında patlatılan bomba, askerle köpeğini birbirinden ayırır. Terhis olduktan sonra Rex'ten ayrılmak zorunda kalan Leavey, onu yeniden bulup sahiplenebilmek için tüm yasal yolları deneyecektir. 

Megan Leavey - Sadakat Yolunda 2017 Türkçe Altyazılı izle Filmi için yorum yazmayı unutmayın HDFilmdiziizle.net iyi Seyirler Diler

  Orjinal Adı:

Megan Leavey

  Tür: Dram
Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
  BENZER FİLMLER